Ana sayfa / Araba Alma Koşulları / Gürcistan’da 0 Araba Fiyatları

Gürcistan’da 0 Araba Fiyatları

Günümüz ihtiyaçları her şekilde bir araç sahibi olmayı mecbur kılmaktadır. İnsanlar artık işlerine giderken, seyahat ederken, tatile çıkarken ya da diğer gündelik işlerini hallederken sürekli olarak arabalara ihtiyaç duymaktadır. Yapılan tüm yenilikler insanları araç sahibi olmaya biraz daha mecbur kılmaktadır. Araç sahibi olmayan ve sürekli olarak toplu taşıma gibi araçları kullanan insanlarda, buna bağlı olarak sürekli olarak bu durumlardan şikayet etmekte ve bir araç sahibi olmak istemektedirler. Ancak özellikle Türkiye’de araç fiyatlarının pahalılığı insanları bu fikirlerini gerçekleştirmekten uzaklaştırmaktadır.

Gürcistan’da 0 Araba Fiyatları

Bir araç sahibi olmaya kendini mecbur hisseden ve Türkiye’den bir araç alamayacağını düşünen insanlar ise farklı çözüm yolları üretmektedir. Bu çözüm yollarından birisi de yurt dışından araç getirterek ülkede kullanmaktır. Bu anlamda araç fiyatlarının en ucuz olduğu ülkelerden birisi Gürcistan’dır. Gürcistan’da 0 araba fiyatları Türkiye piyasasına göre çok aşağı seviyelerdedir. Öyle ki, Türkiye’de ortalama 100 bin TL civarı olan bir araç, Gürcistan’da ortalama 40-50 bin TL arası bir fiyata satılmaktadır.

Sıfır araçların Türkiye’ye göre bu kadar çok ucuz olması da insanları bu anlamda kendine çekmektedir. Gürcistan’dan bir araç satın alarak, gerekli işlemlerini tamamladıktan sonra Türkiye’de kullanabilirsiniz. Bu araçlar hiçbir şekilde yasadışı olmamaktadır. Gerekli işlemleri tamamlandıktan sonra, rahat bir şekilde Türkiye’de kullanılabilir. Kaydı yapılmayan araçların ise, üç ayda bir Gürcistan’a giriş çıkış yapması zorunludur. Aksi taktirde araçlar kaçak sayılabilmektedir.

Yazar admin

Check Also

Gürcistan Araba Fiyatları 2017

Gürcistan Araba Fiyatları 2017                 Son zamanlarda sıkça karşılaşılan bir olay olan Gürcistan’dan araç …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir