Ana sayfa / Genel / Gürcistan Araç Satım Siteleri

Gürcistan Araç Satım Siteleri

Gürcistan araç satım siteleri özellikle Karadeniz bölgesinde yaşayan vatandaşlarımızın sık sık ziyaret etttiği ve araç modellerini yakından takip ettiği sitelerdir. Bunun en büyük sebebi, Gürcistan’da satılan araçların fiyatlarının ülkemizdekilerin neredeyse üçte birine tekabül etmesidir.

 

İnsanlar Gürcistan’dan vekâleten araç satın alarak, ülkemizde kullanmakta ya da yasal olarak 6 ayda bir giriş çıkış yapmak şartıyla araçları değiştirip, yenisini almaktadır. Yüksek vergi oranları nedeniyle birçok kişinin araç satın almak istemediği ve resmen en pahalı araç fiyatlarının ülkemizde olduğu bu şartlarda, bir çok kişi böyle bir yöntem tercih etmiştir.

 

Araçları satın aldıktan sonra, belirli belgeleri ayarlasanız bile ülkemizde vergi ödemeden kullanabilmeniz için bir çok evrak işiyle uğraşmanız gerekmektedir. Bu nedenle vekâleten araç satın alan kişiler daha yoğundur ama bu riskli bir yöntemdir. Çünkü yeterince güvenmediğiniz kişi, aracı sizden geri alabilir ve hiç bir hak iddia edemezsiniz.

 

Gürcistan vatandaşıysanız, işiniz daha da kolaylaşacaktır. O zaman rahatlıkla giriş çıkış yapabilirsiniz demektir. Ancak vekâleten araç satın alma eğer çok güvendiğiniz biri yoksa mantıksız bir seçimdir.  En kısa sürede tüm detayları öğrenmek için bizimle iletişime geçerek her türlü yasal süreci yakından takip edebilirsiniz. Ekonomik çözümlerle bir çok avantajı yaşayabilirsiniz ve istediğiniz aracın istediğiniz modelini kullanabilme imkânına sahip olabilirsiniz. Birçok kişinin tercih ettiği yöntem sayesinde ekonomik fiyatlarla lüks araçlara sahip olabilirsiniz.

Yazar admin

Check Also

Gürcistan’da Araba Fiyatları

Türkiye’de özellikle son yıllarda araç fiyatlarının dudak uçuklatan cinsten olduğu bilinmektedir. Araç fiyatları bir yana, …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir