Ana sayfa / Genel / Gürcistan Araç Alım Satım Siteleri

Gürcistan Araç Alım Satım Siteleri

Türkiye’de günümüzde her ne kadar araç sahibi olanların sayısı artsa da, bu durum araç fiyatlarının ucuz olduğu anlamına gelmemektedir. İnsanlar mecburiyet olarak gördükleri bu durum karşısında, sınırlarını zorlayarak yüksek miktarlarda kredi çekerek araç sahibi olmaya çalışmaktadırlar. Vergileri de işin içine dahil ettiğimiz zaman, sıfır alınan bir araç 100 bin TL’den aşağı bir fiyata gelmemektedir.

 

Bu yüksek fiyatlara alternatif olarak sunulabilecek en etkili çözüm, yurtdışından araç satın alarak Türkiye’ye getirmektedir. Yurtdışında özellikle Gürcistan’daki araç fiyatlarının ucuzluğu göze çarpmaktadır. Gürcistan araç alım satım siteleri aracılığı ile bu piyasadaki araçların ne kadar ucuz bir fiyata geldiğini görebilirsiniz. Ortalama olarak bakıldığı zaman, Türkiye’de aldığınız bir aracı Gürcistan’da yarı fiyatına, hatta daha da ucuz bir fiyata satın alabilmektesiniz. Buradan satın aldığınız aracı, gerekli tüm yasal işlemlerini yaptırarak Türkiye’de rahatlıkla kullanabilir ve 5 ay süresini doldurduktan sonra her türlü satım işlemini de yapabilirsiniz.

 

Bu yöntemle araç sahibi olan birçok kişi bulunmaktadır. Araçlarını kendileri Gürcistan’a giderek ya da vekalet vererek satın almaktadırlar. Giderek popüler olan Gürcistan araç piyasasıyla alakalı her türlü bilgiye, araç alım satım siteleri aracılığıyla ulaşabilirsiniz. Ayrıca bu hesaplar Türkiye’de tanıtım yapabilmek amacıyla sosyal medyayı da etkin olarak kullanmaya başlamışlardır. Bu hesaplarla iletişime geçerek her türlü merak ettiğiniz konuları öğrenebilir ve araçları canlı olarak görebilirsiniz.

Yazar admin

Check Also

Gürcistan’da Araba Fiyatları

Türkiye’de özellikle son yıllarda araç fiyatlarının dudak uçuklatan cinsten olduğu bilinmektedir. Araç fiyatları bir yana, …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir