Ana sayfa / Araba Alma Koşulları / Gürcistan Araba Fiyatları 2017

Gürcistan Araba Fiyatları 2017

Gürcistan’dan araç almak çok ucuz olmakla Türkiye’ye göre Türkiye’deki aynı model araçlarla kıyaslayacak olursak yarı yarıya bile değil hatta neredeyse yarıdan bile ucuz olmaktadır. Üstelik araçların hepsi son model ve hepsi kaliteli birer araçtır. Bu araçlar Gürcistan’ın Batum kentinde daha fazla satılmaktadır. Gürcistan’da özellikle son model 2-3 yaşında araçlar araba pazarlarında ve galerilerde daha çok satılmaktadır. Kelepir araç pek fazla yoktur. Bu son model araçların fazlası Almanya’da kaza yapmış ve kaza yapanların neredeyse tamamı Türkiye’deki tamircilerin işçiliği ile tamir edilip toplandıktan sonra Gürcistan’da satışa sunulmaktadır.

Sadece Türkiye değil, Ermenistan ile Azerbaycan vatandaşı da Gürcistan’dan araç satın almaktadır. Gürcistan’daki araba fiyatları çok ucuz olduğu için, hem ucuz hem de kaliteli bir arabaya sahip olursunuz. Ayrıca Türkiye’deki araçlar için ödenen vergileri de vermezsiniz.

Gürcistan Araba Fiyatları 2017 yılı için geçerli fiyat olup, bazı araba marka ve modelleri şu şekildedir; 2014 model bir Toyota Corolla, yaklaşık olarak 15.000 dolar, 2011 model bir Mercedes Benz E 350, yaklaşık olarak 16.000 dolar, 2012 Wolkswagen Passat CC, yaklaşık olarak 9.000 dolar, 2014 model bir Mercedes Benz ML 350 ise 38.000 dolardır. Gördüğünüz gibi Gürcistan’da birçok kaliteli Mercedes, Wolksvagen arabalar mevcut. Bu arabaları Çok ucuza Gürcistan’dan alıp Türkiye’de kullanabilirsiniz. Tabi Türkiye’de 6 ay süre ile kullanabilirsiniz…

 

Yazar admin

Check Also

Gürcistan Araba Fiyatları 2017

Gürcistan Araba Fiyatları 2017                 Son zamanlarda sıkça karşılaşılan bir olay olan Gürcistan’dan araç …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir