Ana sayfa / Satılık Araçlar / Dodge Caliber Gürcistan Araba

Dodge Caliber Gürcistan Araba

Dodge Caliber Gürcistan Araba

Dodge Caliber 2006 yılında üretilmeye başlanmıştır. Benzinli modellerinde 1.8 148 Hp, 2.0 158 Hp, Srt4 286 Hp, 2.4 172 Hp motor özelliklerine sahip olan araç Dizel modelinde ise 2.0 crd 140 Hp motor özelliklerine sahiptir. Araç sürücü ve yan yolcu hava yastıklarına sahip olduğu gibi aynı zamanda perde hava yastıkları ile de donanımlanmıştır. Hidrolik direksiyon ve hız sabitleme sistemi aracın özelliklerindendir.

Dogbe Caliber Diğer Özellikleri

Isofix, merkezi kilit sistemi, elektrikli ve ısıtma özelliğine sahip olan yan aynalar aracın konforunu oldukça arttırmaktadır. İmmobilizer özelliği ve manuel klima aracın diğer konforlu özelliklerini oluşturmaktadır.

Alüminyum alaşım jant, ön arka sis farı, yol bilgisayarı Dogde Calibre ile sürücülerin bütün kolaylıklara erişebilmesi adına tasarlanmıştır. Oldukça sportif görünümlü tasarımı ile dikkat çeken aracı geniş iç ve bagaj hacmi daha da kullanışlı bir hale getiriyor.

Bagajda yer alan portatif el feneri gerektiğinde sürücünün kullanabilmesi için tasarlanmış. Aracın iç kısmında da sürücü ve yolcuların eşyalarını rahatlıkla yerleştirebilmeleri için çeşitli ebatlarda eşya gözleri bulunuyor.

 

 

Yazar admin

Check Also

Maserati Quattroporte Gürcistan Araba

Maserati Quattroporte Gürcistan Araba Gürcistan Satılık Araba Maserati markasının Quattroporte serisinden olan, 2007 yılının 4.2 …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir