Ana sayfa / Satılık Araçlar / Audi Q7 Gürcistan Araba

Audi Q7 Gürcistan Araba

Audi Q7 Gürcistan Araba

Üretimine 2005 yılında başlanan araç şimdiye kadar üretilen en lüks SUV’lardan biridir. Son derece eşsiz ve kaliteli bir tasarıma sahiptir. Dış tasarım konusunda en çok dikkat çeken özellik farlarda ortaya çıkıyor. Audi Matrix Xenon Plus LED farlar sayesinde karşınızdaki insanların gözlerini kamaştırmanız mümkün değil. Hassas bir optikle ışığın yayılması çok iyi bir şekilde dengelenmiştir.

Audi Q7 Özellikleri

Aracın uzun farları, kısa farları, gündüz farları, otoyol farları ışıkları led lambalardan verdiği için yolu hem daha iyi aydınlatıyor hem de düşük enerji harcıyor. Görünüm açısından 3 boyutlu ve sürekli ileriye atılacakmış gibi duran geniş gövdesi ile ilk bakışta insanları etkiliyor. İç tasarım da dış tasarım kadar etkileyici hazırlanmış.

İçi son derece geniş bir mekan sunuyor. Aynı zamanda motor sesi kesinlikle arabanın içerisine sızmayacak şekilde tasarlanmış. Araç içerisine son derece kaliteli olan Volcano deri kullanılarak insanlara farklı bir cazibe sunuyor. Dünyanın en güvenli aracı olarak test sürüşlerini başarı ile geçerek satışa sunulan araçta iki farklı motor özelliğinden birini seçme şansı veriliyor.

 

Yazar admin

Check Also

Maserati Quattroporte Gürcistan Araba

Maserati Quattroporte Gürcistan Araba Gürcistan Satılık Araba Maserati markasının Quattroporte serisinden olan, 2007 yılının 4.2 …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir