Ana sayfa / Sık Sorulan Sorular / Gürcistan Batum Araba Fiyatları

Gürcistan Batum Araba Fiyatları

 Gürcistan araba fiyatları bakımından oldukça avantajlı bir ülkedir. Bu yüzden Gürcistan’dan araç satın alıp Türkiye’ye getirmek biraz zahmetli ama oldukça da karlı bir iştir. Gürcistan Batum araba fiyatları hakkında biraz örnekler vermek gerekirse;

 

Toyota Corolla 1.6 Comfort 2008 model araç 8.000 lira civarındadır. Araç benzinli ve yarı otomatik vitestir. ABS ve EBD firen sistemlerine sahiptir. Bir başka araç modeli olan Volkswagen Jetta ise 1.6 motora sahiptir ve 2007 modeldir. Araç tam bir yakıt düşmanıdır. Çok az yakar, benzinli ve LPGlidir. Böyle bir araca Batum piyasasında 15.000 ile 18.000 lira arasında bir fiyata sahip olabilirsiniz.

 

Daha şık araçlar tercih edenlerin 1 numaralı tercihlerinden biri olan Skoda Octavia 1.4 TSI Elegance model araçlar ise 25 bin ile 30 bin lira arasında fiyatlarla Batum pazarında alıcılarını beklemektedir. Eğer hayalinizdeki araba bir Jiip ise tercihiniz kesinlikle Batum araba pazarı olabilir. Granc Cherokee araçta aradığınız birçok özelliği bulabilirsiniz. Bu özelliklerden bazıları:

 

Öncelikle araç 100 de 100 orijinaldir ve hiçbir değişen parçası bulunmamaktadır. Ayrıca araçta sürücü hava yastığı, yolcu hava yastığı ve perde hava yastığı bulunmaktadır. ABS ve ASR güvenlik sistemlerine sahiptir. Araç 2012 modeldir. Böyle bir araca Batum araba pazarında 60 bin ile 65 bin arasında bir fiyata sahip olabilirsiniz.

Yazar admin

Check Also

Gürcistan Araba Fiyatları 2017

Gürcistan Araba Fiyatları 2017                 Son zamanlarda sıkça karşılaşılan bir olay olan Gürcistan’dan araç …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir