Ana sayfa / Genel / Gürcistan Araba Sitesi

Gürcistan Araba Sitesi

Kalabalık büyük şehirlerde de olsanız, daha küçük bir yerleşim merkezinde de olsanız ulaşım ve bireysel başka amaçlarla bir araç sahibi olmak önemli bir ihtiyaçtır. Bu ihtiyaç Türkiye’deki oto galerilerinden karşılanabildiği gibi fiyat bakımından daha uygun olduğu belirtilen Gürcistan Araba Sitesi aracılığıyla da karşılanabilmektedir.

 

Gürcistan’da özellikle Batum’da çok uygun fiyata, 2–4 yıllık Mercedes, Opel, BMW, Volkswagen biri Alman markalı arabalar bulunabilmektedir. 2. El oto alım ve satım fiyatlarını Gürcistan Araba Sitesi ile takip edilebilmektedir. Gürcistan oto piyasası güvenilir Araba alım satım sitelerinden incelenip karşılaştırılabilecektir.

 

Kuzeydeki sınır komşusu Gürcistan’a giriş çıkışların vizesiz olması da oto almak isteyenleri kendine çekebiliyor. Gürcistan’ın Batum ya da Tiflis şehirlerinde bulunan çok sayıda oto alım siteleri ile piyasayı yoklanabilmektedir. Ekonomisi büyümekte olan ülkedeki araç fiyatları Gürcistan’ı Türkler için cazip hale getiriyor. İkinci el otomobilde beklentileri karşılayan Gürcistan’da fiyatlar gerçekten çok uygun görülüyor.

 

Gürcistan oto alım satımında geçerli koşullar oldukça kolay. En az 6 ay Gürcistan’da oturmuş bir kişi araç alabiliyor ve Türkiye’de 6 ay kullanabiliyor. Bu süreden sonra yine Gürcistan’a giriş çıkış yapılması ile aracın kullanılma süresi 6 ay daha uzatılmış oluyor. Vergilerin düşük olması da fiyatın aşağılara çekilmesini ve Türkiye’dekinden çok daha düşük bir fiyata araç alınabilmesine kapı aralıyor. Satın alınan aracın ruhsatı mutlaka alan kişinin adına düzenlenmektedir, Sonradan sıkıntı yaratmaması bakımından vekâletle satış yapılmamaktadır.

Yazar admin

Check Also

Gürcistan’da Araba Fiyatları

Türkiye’de özellikle son yıllarda araç fiyatlarının dudak uçuklatan cinsten olduğu bilinmektedir. Araç fiyatları bir yana, …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir