Ana sayfa / Sık Sorulan Sorular / Gürcistan Araba Satış Sitesi

Gürcistan Araba Satış Sitesi

Gürcistan’da arabalar fiyat açısından oldukça ucuz olduğu için millet Gürcistan’dan araba almayı düşünür. Ve Gürcistan’da hangi arabaların satılık olduğunu gidip göremediği için bilemez. Ama artık birazdan verecek olduğumuz Gürcistan Araba Satış Sitesi sayesinde Gürcistan’da satılık olan arabaları rahatça net bir şekilde internet sitesinde dolaşarak bakabileceksiniz. Her ne kadar da hepimizin bildiği sahibinden.com sitesinde Gürcistan’dan araçları ucuz satmış olsalar da bunların yanına da daha çok sitelerde mevcuttur.

 

Gürcistan araba satış sitelerinden birisi olan MyAuto. Ge sitesinde Gürcistan’da satılık olan arabaların hepsini görebilirsiniz. Fakat bu sitenin Türkçe dil desteği yoktur. Azerice biraz daha anlaşılır olduğundan dolayı siteyi Azerice kullanabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken şey, üstte ve sağda bulunan Gürcistan bayrağına tıklayın, ardından Azerbaycan bayrağına tıklayın Azerice diline geçecektir. Gürcistan’daki satılık arabaları görebilmek için, region yazılı kısma Gürcistan yazılı seçeneği seçerek görebilir.

 

Aradığınız aracın markasını ve modelini seçebilmek için ise marka ile modelini az önceki region kısmından sonra Aktarış yazısına tıkladığınızda satılık arabaları görebilirsiniz. Yalnız bu konuda çok dikkat etmeniz gereken bir konu da vardır. Satılık olan araçların yanından yazılı fiyatlar gerçek fiyatları, yani alacak olduğunuz fiyatın kendisi değildir. Yayınlanan araba satışı ilanın hemen yanında ”gümrükte resmîleştirilmiş” yazısı varsa eğer, yayınlanan ilandaki yazan arabanın fiyatı, arabayı alacak olduğunuz fiyata ortalama yakın bir fiyattır…

Yazar admin

Check Also

Gürcistan Araba Fiyatları 2017

Gürcistan Araba Fiyatları 2017                 Son zamanlarda sıkça karşılaşılan bir olay olan Gürcistan’dan araç …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir