Ana sayfa / Satılık Araçlar / Cadillac Cts Gürcistan Araba

Cadillac Cts Gürcistan Araba

Cadillac Cts Gürcistan Araba

Cadillac Cts 3.6 i V6 24 V (258 Hp) motor özelliklerine sahip olan bir araç. 258 beygir gücünde olan bu özel otomobil 6200 dev/ dakika olma özelliği taşıyor. Maximum hız sınırı 240 km/saat olarak belirleniyor. 66 litrelik yakıt hacmine sahip olan araç uzun süreli yakıt kullanımı sağlıyor.

Gürcistan Araba Cadillac Cts Diğer Özellikleri

Cadillac Cts araç üretimine 2003 yılında başlandı. Kasa tipi sedan olan otomobilin 5 koltuğu bulunuyor. 360 lt bagaj hacmi ile yolculuk esnasında çok miktarda eşya taşıyabilme olanağı sağlıyor. Silinidir pozisyonu V motor olan aracın silindir çapı 94 mm olarak ölçülüyor. Arkadan çekişli olarak üretilen Cadillac Cts yakıt türü olarak benzinle kullanılma özelliğine sahip.

Araç da ABS sistemi mevcut olup hidrolik direksiyon ile kullanım kolaylığı sağlamaya devam ediyor. Şehir içerisindeki yakıt tüketim miktarı 16.2 lt / 100 km olurken şehir dışındaki yakıt tüketim miktarı ise 8.2 lt / 100 km olarak hesaplanıyor. Araç 4 kapılı ve teknolojik anlamda son derece donanımlı bir model olarak dikkat çekiyor.

 

Yazar admin

Check Also

Maserati Quattroporte Gürcistan Araba

Maserati Quattroporte Gürcistan Araba Gürcistan Satılık Araba Maserati markasının Quattroporte serisinden olan, 2007 yılının 4.2 …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir