Ana sayfa / Satılık Araçlar / Audi A4 Gurcistan Araba

Audi A4 Gurcistan Araba

Audi A4 Gurcistan Araba

Lüks sınıf araç standartlarına tam anlamı ile uyan Audi A4 estetik ve teknolojik özellikleri ile adeta büyülüyor. Sanal kokpit ve 3D ses sistemi gibi özellikler ile donanımlandırılmış olan otomobil aynı zamanda daha az yakıt tüketimi hedefliyor. Aracın motor özellikleri yakıt tasarrufu sağlarken bununla birlikte performansın artmasını da destekleyecek şekilde üretiliyor.

Audi A4 Özellikleri

12,3 inç ekran Audi Sanal kokpitin özellikleri arasında yer alıyor. Navigasyon, telefon, radyo, hız göstergesi gibi bilgiler sanal kokpit ekranında yer alıyor. Çok fonksiyonlu direksiyona sahip olan araç kullanıcıları, bu şekilde sanal kokpitte istediği işlemi gerçekleştirebiliyor. Tasarım harikası olan araç her seferinde daha iyi bir şekilde donanımlandırılarak müşteriye sunuluyor.

Audi A4 geniş iç hacmine sahip olan bir otomobil olma özelliğini sürdürüyor. Aracın egzoz çıkışları her zaman sorunsuz bir tasarımla üretiliyor. Araç iç ve dış tasarımındaki kusursuzluk ve etkileyiciliği ile her zaman müşterilerinin ilgi odağı olmayı başarıyor. Opsiyonel Bang & Olufsen ses sistemi ile araç içinde mükemmel bir ses uyumu yakalanıyor.

Audi A4 Gurcistan Araba,Gurcistan Araba
Audi A4 Gurcistan Araba,Gurcistan Araba
Audi A4 Gurcistan Araba,Gurcistan Araba 3

Yazar admin

Check Also

Maserati Quattroporte Gürcistan Araba

Maserati Quattroporte Gürcistan Araba Gürcistan Satılık Araba Maserati markasının Quattroporte serisinden olan, 2007 yılının 4.2 …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir